Minika Go Tv

Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma TURKUVAZ HABERLESME VE YAYINCILIK
Minika Go Tv mobik uygulaması Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde indirilerek çocuklarınıza keyifli bir dünya sunuyor.

Android mobil cihazınızın çocuklarınız için televizyonu mobil cihazlarınıza taşıyor. Minika Go Tv televizyon kanalı çocuklarınızın keyifle seyrettiği çizgi filmleri yayınlayan kaliteli bir kanaldır. Şimdi Minika Go Tv kanalı Android mobil cihazlara da indirilebiliyor. Çocukların beğenileri, eğitimci ve pedagogların onayları doğrultusunda seçilen çizgi dizi ve programlarla eğlence hız kesmeden devam ediyor.

Turkuvaz Radyo Tv Haberlesme ve Yayıncılık şirketi tarafından geliştirilerek kullanıcıların beğenisine sunulmuş olan Minika Go Tv mobil uygulamasın sizde sahip olun ve çocuklarını eğlendirirken eğitmeyi başaran bu muhteşem kanala mobil cihazınız üzerinden sahip olun. Çocuklarınız büyük bir çizgi film tutkunuysa Minika Go Tv onlar için mükemmel bir aracı olacaktır. Nerede olursanız olun mobil cihazınızdan Minika Go Tv açarak çocuklarınızın çizgi film keyiflerine devam etmelerini sağlayabilirsiniz. 

Dilediğiniz çizgi filmi anında canlı bir şekilde seyredebilir ya da kaçırdıysanız daha sonra eski bölümlerine Minika Go Tv mobil uygulaması üzerinden ulaşarak da seyredebilirsiniz. Bu size kalmıştır. Sevdiğiniz çizgi filmleri kaçırmayın. 

Daha Fazla Göster
Minika Go Tv indir